משלוחים בכל רחבי הארץ
   

דאבל פיטנס - יבוא ושיווק לחדרי כושר | ייבוא ושיווק לחדרי כושר
שירות, ייבוא ושיווק לחדרי כושר

משרד:  074-7031309

הנהלה:  054-9473522
מכירות:  052-8755030

א-ה 9:00-17:00  

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים וטיפים
  4. /
  5. מתי צריך להזמין טכנאי ציוד ספורט

מתי צריך להזמין טכנאי ציוד ספורט


אחד ממכשירי הכושר התקלקל – מה עושים? מדוע חשוב לפנות אל טכנאי ציוד ספורט ולא להסתפק בשירות של טכנאי תיקונים כללי? איך כדאי לתחזק את מתקני הכושר למניעת תקלות?

הקפדה על תקינות מכשירי הכושר חיונית להבטחת אימון בטיחותי ומניעת פציעות. בכל פעם בה אתם חוששים לתקלה באחד ממכשירי הכושר כדאי לעצור את השימוש בו ולהזמין טכנאי ציוד ספורט אל המקום בהקדם. נצלו את ביקור הטכנאי על מנת לבצע בדיקת תקינות למכשירי כושר נוספים הקיימים אצלכם.

מה עושים במקרה של תקלה במכשירי כושר?

כמו כל מכשיר אחר, גם מכשירי כושר מתקלקלים מעת לעת וזקוקים לתיקונים וטיפולי תחזוקה. התיקון של המכשירים מתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי טכנאי מקצועי ומנוסה, המכיר היטב את התקלות הנפוצות ואת המכשירים. טכנאי ציוד ספורט מתמחה בטיפול במכשירי ספורט, הוא יידע לאבחן נכון את התקלה, להציע חלקי חילוף מתאימים ולהחזיר את המכשיר לפעילות תקינה ובטיחותית.

איך מתחזקים נכון מכשירי ספורט למניעת תקלות?

  1. הקפדה על ניקיון המכשירים. תופתעו לגלות כי תקלות רבות במכשירי כושר נגרמות בעקבות הצטברות של אבק במכשיר. ניקיון פשוט עם מטלית לחה אחת לשבוע יפתור את הבעיה. אם אנכם עושים שימוש קבוע במכשירי הכושר כדאי לכסות אותם.
  2. ניקיון של מכשירי כושר תבצעו תוך שימוש במטלית לחה בלבד. אין להתיז על המכשירים תכשירי ניקיון או לשטוף אותם במים. חדירה של מים או חומר ניקוי אל תוך המכשיר עלולה לגרום לנזקים משמעותיים. הקפידו לנגב את המכשיר לאחר כל ניקוי בכדי למנוע חלודה או התפתחות של פטריות עובש.
  3. ישנם מכשירי כושר הדורשים שימון בשמן אחת לכמה חודשים. אם אתם יודעים שצריך שהגיע הזמן לשמן את המכשיר כדאי שתלמדו בעצמכם איך לבצע זאת או שתזמינו טכנאי מתאים.
  4. בדיקה תקופתית של מכשירי כושר חיונית למניעת תקלות ולהבטחת אימון רציף ונטול תקלות. מכשיר כושר שנתקע או מפסיק לעבוד באמצע האימון משבש את הפעילות כולה. הקדימו תרופה למכה והזמינו עוד היום טכנאי ציוד ספורט מקצועי של דאבל פיטנס לבדיקת המכשירים. בקשו את הטכנאי לבצע פעולות תחזוקה קלות כמו חיזוק של ברגים וניקוי החלקים הפנימיים של המכשירים. 

מתי צריך להזמין טכנאי ציוד ספורט

בניית אתרים 2all