משלוחים בכל רחבי הארץ
   

דאבל פיטנס - יבוא ושיווק לחדרי כושר | ייבוא ושיווק לחדרי כושר
שירות, ייבוא ושיווק לחדרי כושר

משרד:  074-7031309

הנהלה:  054-9473522
מכירות:  052-8755030

א-ה 9:00-17:00  

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים וטיפים
  4. /
  5. יבוא ושיווק ציוד ספורט

יבוא ושיווק ציוד ספורט – מה מאפיין את החברות המובילות?


מעוניינים לרכוש ציוד ספורט לעסק או לבית? מחפשים לקבל שירות מלא בעברית יחד עם איכות של מותגים עולמיים?

כאן תוכלו לקבל טיפים לבחירה נכונה של חברת יבוא ושיווק ציוד ספורט ללקוחות עסקיים ופרטיים.

יבוא ושיווק ציוד ספורט הוא תחום ההתמחות של חברת דאבל פיטנס המובילה בתחומה. הלקוחות של החברה נהנים ממוצרים איכותיים, רמה גבוהה של איכות, אחריות מלאה לכל מוצר, שירות טכני מלא הכולל טיפולי תחזוקה, תיקונים והדרכה לשימוש נכון.

איפה כדאי לרכוש ציוד ספורט?

רגע לפני שאתם ממהרים להתפתות אל המחירים הזולים ביותר חשוב לוודא כי מאחורי המחיר הזול מסתתר מוצר איכותי בו תוכלו לעשות שימוש ממושך, יעיל ובטיחותי. הקפדה על בחירת ציוד ספורט איכותי חיונית להבטחת אימון בטיחותי ונטול פציעות עקב ליקויים במתקני הכושר.

החברות המובילות בתחום מקפידות לבצע בדיקות תקינות ואיכות לכל המוצרים. יבוא ושיווק ציוד ספורט בישראל הוא מקצוע לכל דבר. על העוסקים בתחום להכיר את תו התקן ותו האיכות הישראלים. חברה מובילה בעלת שם לא תמהר לייבא מוצרים זולים מבלי לבחון לעומק את איכות המוצר ואת התאמתו לקהל הישראלי.


קנייה עם תעודת אחריות מלאה:

ציוד ספורט איכותי אינו מתקלקל או נשבר בקלות. אך בכל זאת, כדאי להקפיד לרכוש את הציוד רק דרך משווקים המתחייבים לאיכות המוצרים. כאשר חברה מתחייבת בפני הלקוח לתקופת אחריות בת 5 שנים בעבור ציוד ספורט, אתם יכולים להיות בטוחים שהחברה מאמינים במוצרים שלה, ויודעת שמדובר במוצרים איכותיים. אלו הם מוצרי ספורט אותם כדאי ואפשר לרכוש בראש שקט.


שירות מלא בשפה העברית:

על אף האפשרות לבצע רכישות אונליין בזול באתרים זרים, ברוב המקרים, צרכן נבון יעדיף לשלם מעט יותר בעבור שירות של חברה ישראלית אמינה ויציבה. חברת דאבל פיטנס מציעה לקהל הלקוחות שלה אפשרות לרכוש מותגי מובילים בתחום ציוד הספורט תוך קבלת ליווי מקצועי, הדרכת שימוש, שירות טכני ומענה מלא בשפה העברית. הלקוחות של החברה יודעים שיש להם כתובת לפנות אליה בעת צרה. כל שעליהם לעשות על מנת לממש את תעודת האחריות, לשאול שאלות או להחזיר מוצר, הוא לחייג אל מחלקת השירות של החברה בארץ. 

יבוא ושיווק ציוד ספורט

בניית אתרים 2all