משלוחים בכל רחבי הארץ
   

דאבל פיטנס - יבוא ושיווק לחדרי כושר | ייבוא ושיווק לחדרי כושר
שירות, ייבוא ושיווק לחדרי כושר

משרד:  074-7031309

הנהלה:  054-9473522
מכירות:  052-8755030

א-ה 9:00-17:00  

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים וטיפים
  4. /
  5. שירות לציוד חדרי כושר

שירות לציוד חדרי כושר – מהירות ומקצועיות עד הבית

חברת דאבל פיטנס היא חברה מובילה בתחום תכנון, הקמה ותחזוקה נכונה של חדרי כושר. לקוחות החברה נהנים מליווי מקצועי ותמיכה טכנית לכל אורך הדרך. החברה מספקת מענה טכני מהיר לכל תקלה או בעיה בציוד הכושר הנרכש דרכה. בכל קנייה תינתן הדרכת שימוש יחד עם הסברים על טיפולים תקופתיים נחוצים ואופן השימוש הנכון במכשיר.

5 שנות אחריות ניתנות לכל מכשירי האירובי וציוד הכוח שנרכשים דרך החברה. בכל מקרה של תקלה בציוד שנרכש דרך דאבל פיטנס יש לכם לאן לפנות. שיחת טלפון אחת מהירה אל מחלקת השירות תפתור לכם בעיה ותשלח אליכם במהרה טכנאי שירות לציוד חדרי כושר לטיפול בתקלה.

האם מכשירי הכושר שלי תקינים?

האחריות המקצועית מחייבת אתכם שלא לחכות לרגע בו המכשיר יתקלקל ויסכן את המתאמנים. ביצוע בדיקה תקופתית לכל מכשירי הכושר יאפשר לכם לישון בשקט בידיעה שכל המכשירים תקינים, יציבים ובטיחותיים לשימוש. הבדיקה תכלול ניקוי פנימי של המכשירים, בדיקת תקינות טכנית לכל המכשירים, בדיקת יציבות יחד עם חיזוק ברגים ושימון של המכשירים.

קריאת שירות לציוד חדרי כושר:

יהיו מקרים בהם על אף טיפול נכון ובדיקות תקופתיות מכשירי כושר מתקלקלים. במקרים כאלו נמליץ שלא לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם, לא להכות במכשיר ולא לאפשר לטכנאי תיקונים כללי לטפל במכשיר. הדרך הנכונה ביותר לטפל בתקלה תהיה הזמנת טכנאי ציוד מכשירי כושר אל המקום והימנעות מכל שימוש במכשיר עד להגעתו.

רק טכנאי מכשירי כושר שעבר הכשרה מקצועית בתחום יודע כיצד לפתוח נכון את המכשירים מבלי לגרום לנזק, איך לאתר במהרה את הבעיה, לטפל בה ולהחזיר את המכשיר לפעילות תקינה מהר ככל האפשר. צוות השירות של חברת דאבל פיטנס מבין את הצורך שלכם בקבלת שירות תיקונים מהיר. צוות הטכנאים של החברה מגיע תמיד אל הלקוח מצויד בכל הציוד הדרוש לטיפול בתקלה כולל חלקי חילוף.

להזמנת שירות לציוד חדרי כושר והתייעצות מקצועית במקרים בהם נדרשת החלפה של הציוד הקיים בחדש, צרו קשר עם נציגי חברת דאבל פיטנס. החברה מתחייבת לאיכות, שירות ומקצועיות ללא תחרות.


שירות לציוד חדרי כושר

בניית אתרים 2all